" درباره ما "

گروه تــولیــدی " مـعجـزه گـر " از سال 1386 در یک کارگاه کوچک شروع به فعالیت نمود.

و ازهمان ابتدا با بهره گیری ازافراد با تجربه و کسانی که در زمینه ی داروهای گیاهی فعالیت داشتند، اولین ورایج ترین نوع قاووت کرمان که به قاووت چهل گیاه معروف است را تولید و روانه بازارنمود.پس از موفقیت در زمینه ی تولید قاووت چهل گیاه واستقبال مشتریان برآن شدیم تا چند طعم دیگر از قاووت را برای استفاده بیشتر و بهتر از این محصولات مفید و با ارزش تولید نماییم. لذا قاووت پسته ای و خشخاشی را با کیفیت بی نظیر و درخور مشتریان عزیز تولید و به محصولات خود اضافه نمودیم.

و اکنون پس از چند سال از شروع فعالیت خود در این زمینه ، توانستیم چهار محصول جدید به تولیدات خود اضافه نموده تا مجموعه ای کامل و بی نظیر را به شما عزیزان ارائه نماییم.

محصولات جدید ما عبارتند از: قاووت چهارمغز ، قاووت بادامی ، قاووت قهوه وقاووت قهوه سبز (صرفا برای لاغری).

این محصولات که همگی دارای مجوز سیب سلامت و مورد تایید سازمان غذا و دارو می باشند در بسته بندی قوطی و بصورت زیبا ویکدست (برای سهولت مصرف ) وبا برند معجزه گر در تمامی فروشگاههای معتبر در دسترس شما عزیزان می باشد.

اکنون پس از قریب به یک دهه تلاش و پشتکار این مجموعه و حمایت شما مصرف کنندگان گرامی و با عنایت خداوند متعال امیدواریم که بتوانیم دراین راه گامهای بهتر و بالاتری برداریم.

انـتـخــاب شـمــا ، افتـخـار مـاست


Copyright © 2016 Mojezehgar Industrial Group. All Rights Reserved